Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5074
Stary 31.01.2018, 11:42
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
@El'kabat srocios to Ty masz w głowie ciekawe że w Hiszpanii to bardzo dobrze funkcjonuje a u nas mędrcy to krytykują zanim zostanie wprowadzone.
Nikt ci nie broni stać się założycielem ruchu socios.
Jeśli uzbierasz odpowiednią liczbę chętnych i deklaracji składek, zapewniam cię, że klub nie będzie się temu przeciwstawiał.
Jak na razie jednak widzę dużo gadania. Coś a la Petru
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując