PSYCHOLTSW napisał(a):

@El'kabat srocios to Ty masz w głowie ciekawe że w Hiszpanii to bardzo dobrze funkcjonuje a u nas mędrcy to krytykują zanim zostanie wprowadzone.
|
Nikt ci nie broni stać się założycielem ruchu socios.
Jeśli uzbierasz odpowiednią liczbę chętnych i deklaracji składek, zapewniam cię, że klub nie będzie się temu przeciwstawiał.
Jak na razie jednak widzę dużo gadania. Coś a la Petru