Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5063
Stary 31.01.2018, 10:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak sądzisz na podstawie?
No nie wiem, jakieś analizy, badania potencjału rynku, wstępne zgłoszenia?

Bo opierając się na takich samych podstawach ja twierdzę, że może znajdzie się co najwyżej kilkaset osób płacących systematycznie co najwyżej 100-200 zł rocznie.
Dotychczasowe akcje na to wskazywały.


(No chyba że mamy jakieś duże, nielegalne pieniądze, które chcemy pod hasłem socios wyprać. Ale to oczywiście fantastyka)
Kibice Wisły sa różni. Dla jednego 1000 zl to duzy wydatek, dla innego 10 zl.

Skoro na Barcelonę 200 os w Polsce placi 180 euro rocznie to nie wierzę w to ze tyle samo "zamożnych" kibiców nie ma Wisła na calym świecie.

Poza tym jest to kwota która może (i powinna) być rozbita na caly rok.

Poza tym nie ma co mieszać ilości sprzedanych karnetów z tym pomysłem, bo mówimy o "sprzedazy" calkowicie innego produktu.
Odpowiedz cytując