PSYCHOLTSW napisał(a):

@FraMat gdzie ja napisałem 1200 osób z Krakowa? piszesz, żeby pisać i nabijać sobie postów, to zacznij czytać ze zrozumieniem będziesz wtedy miał mądrzejsze wypowiedzi. Ja nie jestem z Krakowa, to już zostaje tylko 1199.
|
Ja jestem z Nowej Soli i również wsparłbym Wisełkę