Taka ciekawostka:
Cytat:
Patryk Jaki na antenie Radia Plus zdradził, że stronie izraelskiej bardzo nie podoba się ustawa reprywatyzacyjna.
-Od roku przyjmuję przedstawicieli ambasady Izraela z protestami przeciw ustawie reprywatyzacyjnej, w tym również panią ambasador- zdradził.
Jaki był m.in. pytany, czy ustawa reprywatyzacyjna jest konsultowana z Izraelem.
Nie mogę zdradzać szczegółów. Natomiast rzeczywiście ta ustawa nie budzi zadowolenia Izraela- mówił wiceminister sprawiedliwości.
Izraelowi zależy żeby ustawa nie weszła w życie?
-Tak, albo żeby weszły w takiej formie, gdzie płaci się 100 procentach i najlepiej oddaje się nieruchomości w naturze, na co nigdy nie możemy się zgodzić
|
Może ustawa IPN to tylko pretekst? Według mnie będą dalsze naciski jak nie na odszkodowania to nieruchomości...