Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36695
Stary 30.01.2018, 22:18
Taka ciekawostka:

Cytat:
Patryk Jaki na antenie Radia Plus zdradził, że stronie izraelskiej bardzo nie podoba się ustawa reprywatyzacyjna.
-Od roku przyjmuję przedstawicieli ambasady Izraela z protestami przeciw ustawie reprywatyzacyjnej, w tym również panią ambasador- zdradził.


Jaki był m.in. pytany, czy ustawa reprywatyzacyjna jest konsultowana z Izraelem.
Nie mogę zdradzać szczegółów. Natomiast rzeczywiście ta ustawa nie budzi zadowolenia Izraela- mówił wiceminister sprawiedliwości.

Izraelowi zależy żeby ustawa nie weszła w życie?
-Tak, albo żeby weszły w takiej formie, gdzie płaci się 100 procentach i najlepiej oddaje się nieruchomości w naturze, na co nigdy nie możemy się zgodzić
Może ustawa IPN to tylko pretekst? Według mnie będą dalsze naciski jak nie na odszkodowania to nieruchomości...
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.01.2018 o godz. 22:46.