Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5001
Stary 30.01.2018, 14:15
Stelio napisał(a):Wyświetl post
To ja też stawiam: zarząd po prostu na koniec obozu chlupnął trochę za dużo w ostatnią noc, być może podczas meczu z Chińczykami obecny był przedstawiciel włodarzy tamtejszej drużyny. Gadka się kleiła, okazało się, że planują inwestycje w europejską piłkę a Wisła wydaje się super opcją. Zaczęli się dogadywać a z każdym wypitym kieliszkiem były snute coraz bardziej dalekosiężne plany. Koło 3 w nocy mieli dogadaną ogromną inwestycję, budowę sklepu, pomników, muzeów, 10 nowych boisk dla akademii Wisły która również otworzyłaby filię w Szanghaju, budżet w okolicach 40mln euro na sezon i LM conajwyżej za 2 lata. Odprowadzili chwiejnym krokiem nowo poznanego przyjaciela rodem z dalekiej Azji do swojego pokoju, po czym w przypływie euforii zaczęli wypisywać tweety. Rano zdali sobie sprawę z tego co się wydarzyło, ale przecież nie mogą teraz usunąć owych TT bo wyszłoby mało profesjonalne podejście. Dlatego też teraz na rozwój sprawy poczekamy sobie kolejne pół roku, bądź na szybko zostanie znaleziony jakiś nowy partner pokroju "Zakładów mięsnych Sosnowiec" i wtedy zaczną chóralnie twierdzić "TAK TAK TO O TYM PISALIŚMY".
trop alkoholowy , jest całkiem prawdopodobny
Odpowiedz cytując