Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4992
Stary 30.01.2018, 10:22
Ja jednak nie wierze w takie akcje. Zawsze w okresie świateczno-noworocznym wychodziły akcje z nowymi inwestorami/sponsorami. A co z tego wyszło? Ano wyszło przejęcie przez Meresińskiego, a pozniej ratowanie przez TS. Wiadomo, ze zarzadzanie klubem przez TS jest o kilka klas wyzej, niz przez TF Kable, ale mimo wszystko jest to trochę dziwne zachowanie zarządu.
Odpowiedz cytując