Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80962
Stary 30.01.2018, 09:19
Popieram Kerheropa

PsycholTSW:

Czyste chamstwo tak się wypowiadać o 15 strzelcu ligowym w Historii Wisły, który rozegrał dla nas prawie 300 meczy. Niezależnie od tego jaką formę prezentuje.

A twoje dwa ostatnie zdania to takie .......enie neandertalczyka, żeby .......ić. Idąc twoim tokiem rozumowania prawie cały skład powinien rozwiązać kontrakty po poprzedniej rundzie (z drobnymi wyjątkami).

Także daruj sobie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.01.2018 o godz. 09:23.
Odpowiedz cytując