Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4966
Stary 29.01.2018, 15:03
Nie lepiej, fajnie jest czytac te smieszne domysly i oczekiwania. Jeszcze smieszniej bedzie czytac narzekania, zale i frustracje zwiazana z niespelnionymi oczekiwaniami.
Ja na przyklad rzadam dobrego zimnego piwka i dobrej, cieplej kielby z frytkami!!!
Michal, lat 33.
Odpowiedz cytując