|
Nie lepiej, fajnie jest czytac te smieszne domysly i oczekiwania. Jeszcze smieszniej bedzie czytac narzekania, zale i frustracje zwiazana z niespelnionymi oczekiwaniami.
Ja na przyklad rzadam dobrego zimnego piwka i dobrej, cieplej kielby z frytkami!!!
Michal, lat 33.
|