Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4937
Stary 29.01.2018, 11:42
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Świat idzie do przodu, a gimbogrubaski w wolnym czasie po lekcjach lubią patrzeć jak inni grają w gry (bo nie dość, że nie chce im się uprawiać sportu to nawet nie chce już im się samodzielnie grać).

nie wrzucaj wszyskich do jednego worka to ze ktoś zajmuje sięzawodowo grami komputerowymi nie oznacza ze wygladaja jakby z mc donalda wyszli ; ) na fotce gracz top 10 na swiecie, Polak, od 18 lat w grach komputerowych, miesięcznie zarabia tyle ile kowalski nie zarobi w roku. to są mormali ludzie a nie jacys kosmici : D tyle ze maja smykałke do gier a jedyne co nas rozni od nich to wysokosc zarobkow


Ostatnio edytowane przez aNouc : 29.01.2018 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując