Hives4 napisał(a):

|
Świat idzie do przodu, a gimbogrubaski w wolnym czasie po lekcjach lubią patrzeć jak inni grają w gry (bo nie dość, że nie chce im się uprawiać sportu to nawet nie chce już im się samodzielnie grać).
|
nie wrzucaj wszyskich do jednego worka to ze ktoś zajmuje sięzawodowo grami komputerowymi nie oznacza ze wygladaja jakby z mc donalda wyszli ; ) na fotce gracz top 10 na swiecie, Polak, od 18 lat w grach komputerowych, miesięcznie zarabia tyle ile kowalski nie zarobi w roku. to są mormali ludzie a nie jacys kosmici : D tyle ze maja smykałke do gier a jedyne co nas rozni od nich to wysokosc zarobkow
