Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4921
Stary 29.01.2018, 09:19
Moim zdaniem Wisła wizerunkowo jest teraz bardzo mocno związana z Hiszpanią. Być może jedna z korporacji hiszpańskich działających na rynku polskim to zauważyła i będzie chciała wykorzystać. Trzymam za to kciuki.
Odpowiedz cytując