Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4920
Stary 29.01.2018, 09:16
Myślę że taka umowa z Villareal, dzięki której moglibyśmy co roku mieć po kosztach wynajety ośrodek treningowy, do tego wymiana zawodników, trenerów, to może mieć naprawdę sens.
Innym tropem jest nowy sponsor techniczny/sportowy. Natomiast kierunek hiszpanski jest tu co najmniej dziwny.

Ew. Opchnieto Carlitosa za 5 mln euro. Dukat w wywiadzie dosc dziwnie wspomnial, że Carrillo bardziej zależy na poukladaniu defensywy, niż na Carlitosie. Niejako już robiąc dobry grunt, pod ew. jego odejście. Nie sądzę aby się to stalo lada dzień, ale i do końca lutego (zamkniecie okna m.in. w Chinach) to już prędzej.

Myślę, że opcja z Villareal wydaje się najbardziej realna.
Odpowiedz cytując