|
Myślę że taka umowa z Villareal, dzięki której moglibyśmy co roku mieć po kosztach wynajety ośrodek treningowy, do tego wymiana zawodników, trenerów, to może mieć naprawdę sens.
Innym tropem jest nowy sponsor techniczny/sportowy. Natomiast kierunek hiszpanski jest tu co najmniej dziwny.
Ew. Opchnieto Carlitosa za 5 mln euro. Dukat w wywiadzie dosc dziwnie wspomnial, że Carrillo bardziej zależy na poukladaniu defensywy, niż na Carlitosie. Niejako już robiąc dobry grunt, pod ew. jego odejście. Nie sądzę aby się to stalo lada dzień, ale i do końca lutego (zamkniecie okna m.in. w Chinach) to już prędzej.
Myślę, że opcja z Villareal wydaje się najbardziej realna.
|