rozpisany temat o esporcie jakby to miała być ta "bomba". ja myślę, że jeżeli jest prawdą co pisał Tego, to może się okazać, że jest jakiś sponsor strategiczny. tym bardziej biorąc pod uwagę jeden krok jak dwa tysiące, czy jak to tam było... może rzeczywiście pospadamy z krzeseł/foteli i na to liczę
