Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6843
Stary 29.01.2018, 03:10
Strasznie na wiosnę mi się zacipiła drużyna, miałem problemy ze strzelaniem bramek, w efekcie przed rundą mistrzowską przegoniła mnie Lechia. Postanowiłem zmienić taktykę, zagrałem 4-3-3 z wąsko ustawionymi napastnikami - Carlitos jako klasyczna 10, Kolar jako defensywny napastnik i Balanyuk jako wysunięty napastnik. Eksperyment się powiódł, jutro dogram resztę i zobaczymy czy uda się uratować sezon.
https://scr.hu/MPdnqG
Odpowiedz cytując