Gejming jest dochodowy i bardzo popularny, sam swojego czasu trochę grałem, jak taki dochodowy nie był, nawet jakieś turnieje się grało na przełomie millenium

Wiem też jak IEM wygląda od kuchni, znajomy jest tam szychą.
Co nie zmienia faktu, że raczej nie ma to nic wspólnego z Wisłą. Niektórzy dość mocno odpłynęli w dywagacjach
Info na 100% będzie dotyczyć sekcji piłki nożnej Wisły Kraków, bo inaczej nie byłoby takiego halo wokół tego.