Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4911
Stary 29.01.2018, 01:12
Gejming jest dochodowy i bardzo popularny, sam swojego czasu trochę grałem, jak taki dochodowy nie był, nawet jakieś turnieje się grało na przełomie millenium Wiem też jak IEM wygląda od kuchni, znajomy jest tam szychą.

Co nie zmienia faktu, że raczej nie ma to nic wspólnego z Wisłą. Niektórzy dość mocno odpłynęli w dywagacjach

Info na 100% będzie dotyczyć sekcji piłki nożnej Wisły Kraków, bo inaczej nie byłoby takiego halo wokół tego.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.01.2018 o godz. 01:45.
Odpowiedz cytując