Hives4 napisał(a):

|
Ale jak już ma do tego dojść to błagam - niech dla tego esportu powstanie osobna strona, żeby tu o tym g*wnie nie musiał człowiek nic czytać. Już nawet teraz się kilka osób uaktywniło... Sio na jutuba z gierkami!
|
Strasznie dramatyzujesz. Dwa główne sporty w Wiśle to piłka nożna i koszykówka kobiet. Mamy wiele innych sekcji w TSie, ale jak widać nikt się o nich jakoś specjalnie tutaj na forum nie rozpisuje. Nawet jeżeli powstanie osobny dział to nie jesteś zobowiązany do jego czytania.