|
Na wiosnę mamy 16 spotkan do rozegrania, więc nie dramatyzujmy jeśli Bartkowski w kilku zagra. Runda jest bardzo krótka. Poza tym z chinczykami nie zaprezentował się zle. Na zamiennika na wiosnę w zupełności dostarczy.
Dopiero dzisiaj obejrzalem w całości sparing i naprawdę mogła imponowac postawa Halilovicia. Wyglądał o kilka klas lepiej niż na jesień, choć rywale też wysoko nie postawili poprzeczki. Chciałbym aby Carrillo postawił na środek Basha- Halilovic-Mitrovic i z nimi zaczął rundę.
Ponadto Kolar i Balaniuk pokazują że potrafią grać w piłkę i myślę że zarówno jeden jak i drugi na wiosnę coś ustrzeli. Tym bardziej że nie zanosi się na wielki pożytek z Brozka i Ondraska.
|