Prezydentowa napisał(a):

Jak chyba dalej nie kumam. To znaczy, że oprócz sekcji piłkarskiej, koszykarskiej, siatkas\rskiej, judo i innych takich, będziemy dodatkowo mieli sekcję GRANIA W FIFĘ? Dobrze ja to rozumiem?
|
Ja sie zgłaszam na ochotnika w Contre. Na jednym zyciu całą gre przechodze.