Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Ned
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2011
Offline
#
4895
28.01.2018, 21:59
nesta
napisał(a):
Jest to w planach, ale teraz nie chodzi o to.
DD nawet konkretnie się w jednym z tweetow do tego odniósł, że nie w tym rzecz, ale kibice rozczarowani nie będą.
https://twitter.com/damiandukat/stat...27815548755968
ten tweet nie neguje esportu tylko mówi ze informacja nie będzie rozczarowaniem
Ned
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ned
Znajdź inne posty napisane przez Ned