Wyświetl pojedynczy post
Ned
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4895
Stary 28.01.2018, 21:59
nesta napisał(a):Wyświetl post
Jest to w planach, ale teraz nie chodzi o to.
DD nawet konkretnie się w jednym z tweetow do tego odniósł, że nie w tym rzecz, ale kibice rozczarowani nie będą.

https://twitter.com/damiandukat/stat...27815548755968
ten tweet nie neguje esportu tylko mówi ze informacja nie będzie rozczarowaniem
Odpowiedz cytując