Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6842
Stary 28.01.2018, 18:41
Końcówka 4 sezonu i wreszcie osiągnięty półfinał LM!
Załączam zdjęcia i dodatkowo stan finansów, który pozytywnie mnie napawa na przyszłość, wszystko dzięki LM (3 sezony), od długów po rozkwit


https://zapodaj.net/8a835b7c1a022.png.html
https://zapodaj.net/0d02abc3c44e2.png.html
https://zapodaj.net/ab751e014b79c.png.html

Niestety na razie półfinał to chyba szczyt...

Myślę, że 7-8 sezon mogę zaatakować, na razie odkładam pieniążki na transfery.

Chociaż sukcesem jest pozyskanie Toni Lato (Valencia), Nathan (Chelsea), Marlon (Barcelona), David Carmona (Sevilla) i Gruezo (Stuttgart). Reszta to solidni zawodnicy na poziomie ekstraklasowym.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując