Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
co to u licha jest drużyna ESPORTOWA ?
|
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fnatic
Przykład.
Zamiast po boisku czy parkiecie, biegają po mapie. I nie zawodnicy, a najczęściej ich wirtualne postacie. To tak w skrócie.
Założenie drużyny esportowej to ruch jak najbardziej słuszny i przyszłościowy (chociaż esport to już bardziej teraźniejszość

).
Btw, na jednym turnieju (IEM) w Spodku powyżej wspomniany fnatic zarobił ponad 100 tys. dolarów, czyli załóżmy (z dużym dystansem) jednego ubóstwianego gdzieniegdzie Suljicia

Tych turniejów trochę jest, będzie pewnie coraz więcej i pieniądze w esporcie również będą rosły.