Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4862
Stary 28.01.2018, 17:36
Niejaki Pazdan22 na tt wieści ze to teraz Wisła będzie najbogatszym klubem w lidze. Co to za koleś nie wiadomo więc nie wiadomo czy jego rewelacje są prawdziwie ale na pewno nikt nie miałby nic przeciwko aby to była prawda.
Odpowiedz cytując