|
Rozumiem, że jeżeli w planach jest drużyna gamingowa, to środki na to będą od inwestorów? Bo mieć jakąkolwiek drużyne gamingową to zawsze są koszta w zależności od gry odpowiednio duże...
Co do niespodzianki, to zarząd mógłby chociaż podać termin przykładowej konferencji (jeżeli już tak to reklamują).
|