Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6841
Stary 28.01.2018, 17:08
Kurde nie wiem jak wy gracie ,ze Wisła LM podbijacie , ja gralem do tej pory O.Marsylia , i Milanem i z obu klubow mnie wyrzucili w polowie sezonu za slabe wyniki. Teraz gram Villareal i po 10 kolejkach 14 miejsce :/
Odpowiedz cytując