Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
6841
28.01.2018, 17:08
Kurde nie wiem jak wy gracie ,ze Wisła LM podbijacie , ja gralem do tej pory O.Marsylia , i Milanem i z obu klubow mnie wyrzucili w polowie sezonu za slabe wyniki. Teraz gram Villareal i po 10 kolejkach 14 miejsce :/
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82