I tak jak pisałem stadion jest tak spierd.olony i zle zaprojektowany ze nowego sklepu Wisly na stadionie nie bedzie.
Damian Dukat w sprawie nowego sklepu:
Cytat:
|
marzy nam się "Wisła Megastore" - na miarę naszych czasów. Od razu uprzedzę, że nie będzie to sklep na stadionie, bo na nim nie ma już niestety miejsca
|
Taki stadion nam miasto podarowalo... a oni jeszcze beda warunki stawiac dot. nowej umowy z klubem i o zaległe pieniadze sie upominac.
Wyburzyc ten stadion i wybudowac nowy za 100 mln na terenach TS Wisla

) Olympic doczekal tych czasów. .
Smiech przez lzy ale moze ma to swoje plusy bo cos dobudowane i przynanajmniej zostanie to zrobione elegancko bez grzybow na scianie, z wentylacją Ii drzwiami wejsciowymi bo na stadionie to jest labirynt
Cytat:
Jeśli nie na stadionie, to gdzie ten sklep będzie?
Damian Dukat (wiceprezes Wisły Kraków SA): - Sklep będzie naprzeciwko "Strefy Kibica", jako osobny budynek. Mamy już pozwolenie od miasta, mamy koncepcję i rozmawiamy z inwestorem. Jest wstępny kosztorys. Oczywiście będzie to uzależnione od nowej umowy z partnerem technicznym klubu, bo obecna kończy się 30 czerwca br. Sklep będzie musiał być dobrze zaopatrzony w produkty i jest to jeden z punktów rozmów z potencjalnym nowym partnerem technicznym. Plany odnośnie uruchomienia inwestycji to druga połowa tego roku. Sklep powinien ruszyć wraz ze startem nowego sezonu.
|