Można gdybać:
-Gołda kupił akcje klubu lub ktoś inny
-Powrót Kuby ? może wypożyczenie ? Całkiem realne zbliżają się MŚ i Kuba musi grać by pojechać
-Inny "bombowy" transfer
-Może miasto umorzyło długi ?
-Kasa od Mandziary ?
regan napisał(a):

Ja mam przecieki że to moze byc bomba
|
Okłamałeś nas i jak mona ciebie traktować serio ?