Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4842
Stary 28.01.2018, 15:05
Można gdybać:

-Gołda kupił akcje klubu lub ktoś inny
-Powrót Kuby ? może wypożyczenie ? Całkiem realne zbliżają się MŚ i Kuba musi grać by pojechać
-Inny "bombowy" transfer
-Może miasto umorzyło długi ?
-Kasa od Mandziary ?

regan napisał(a):Wyświetl post
Ja mam przecieki że to moze byc bomba
Okłamałeś nas i jak mona ciebie traktować serio ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując