Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4827
Stary 28.01.2018, 12:30
Cytat:
Wielkie halo miałoby być z tego powodu, że zostajemy podnóżkiem jakiegoś klubu hiszpańskiego
Ja pie...szanujmy się nawet w opiniach.
Biorąc pod uwagę, że Carlitos był z rezerw Villarrealu to bycie ich klubem filialnym to jak podessanie się do kury znoszącej złote jaja To oczywiście w żartach, osobiście wolałbym by Wisła nigdy się takim klubem nie stała.

Może faktycznie jakiś inwestor, ale jeśli tak to czemu akurat do Hiszpanii? Nie ma co się napalać, trzeba czekać...
Odpowiedz cytując