Cytat:
Wielkie halo miałoby być z tego powodu, że zostajemy podnóżkiem jakiegoś klubu hiszpańskiego 
Ja pie...szanujmy się nawet w opiniach.
|
Biorąc pod uwagę, że Carlitos był z rezerw Villarrealu to bycie ich klubem filialnym to jak podessanie się do kury znoszącej złote jaja

To oczywiście w żartach, osobiście wolałbym by Wisła nigdy się takim klubem nie stała.
Może faktycznie jakiś inwestor, ale jeśli tak to czemu akurat do Hiszpanii?

Nie ma co się napalać, trzeba czekać...