No... wiedza cztery osoby i poki co nikt wiecej ;-) na wczoraj wieczor moje szklanki nie maja wiedzy tylko domniemuja.
Jakis czas temu byla gadka, ze klub ma pozyskac inwestora, ktory zaakceptuje wiodaca role TSu, ale zachowa sobie wieksze zyski przy ewentualnej sprzedazy klubu w przyszlosci. Mial tez miec mozliwosc odsprzedazy w dowolnym momencie swoich akcji bez zgody Wisly. Tutaj podobno byla kosc niezgody i wygladalo na to ze temat zakonczony.
Moze jednak nie? Aha... inwestor nie byl z Europy
