Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4813
Stary 28.01.2018, 11:11
Sarapata mowila ze cos przywiozą z Hiszpanii dlatego wybrali sie do niej w trojke (razem z dyrektorem Wisly) wiec odpada dogadanie sie z miastem. zresztą nie byloby wtedy reakcji "WOW" bo co z tego ze dogadali sie z miastem? naturalna rzecz ze sie dogadają, a masto w zębach przyniesie umowe bo tylko dzieki Wisle ten stadion jako tako funkcjonuje.

tu o cos grubszego chodzi a nie pierd.oły z miastem.

albo transfer, albo klub partnereski z Villareal czy innym w Hiszpanii, albo sponsor. Nic innego do glowy nie przychodzi.
Tak czy siak nowi dzialacze Wisly przechodzą samych siebie w pozytywnym tego slowa znaczeniu. O czym byl tez ostatni tekst na weszlo ze Wisla to najbardziej zagadkowy klub w Polsce, nie wiadomo z czym odpali za chwile. przyklad ostatniej akcji.. niby Wisla bez kasy a oferują Videotonowi 200 tys za zawodnika
. I to mi sie podoba , nic nie jest takie oczywiste i logiczne. Wisla juz dawno miala ponoc grac w 4 lidze a ona znow pozytywnie zaskakuje i zamyka mordy swoim wrogom.


Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.01.2018 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując