Hives4 napisał(a):

|
Skoro strzelamy to strzelam, że Wisła będzie klubem filialnym np. Villarrealu. Ewentualnie jakiś nowy inwestor albo dogadanie się z miastem co do stadionu.
|
Może to ten inwestor, dzięki któremu nasz budżet miał wzrosnąć kilkanaście razy

Ewentualnie dogadali się z chińskimi liniami lotniczymi i na tyle koszulki będą się reklamować za marne [dla nich] 4 mln euro.