Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
Od: 07.2017
Offline
#
4806
28.01.2018, 10:04
butazango
napisał(a):
Nowy kontrakt Carlitosa
Hiszpana dla, którego to ostatnie miesiące w Wiśle bo po sezonie jak się nic nie zmieni odejdzie.
Pepinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepinho
Znajdź inne posty napisane przez Pepinho