xanti1906 napisał(a):

|
A ja się nie zgadzam co do Bartkowskiego na lewej obronie. Podobnie jak Jędrzejczyk w kadrze. Brak lewej nogi jednak dyskwalifikuje go przy rozegraniu. Bardzo wolne i łatwe do rozpracowania te przełożenia piłki na prawą nogę.
|
Ale musisz się pogodzić, że on będzie zastępcą Sadloka na lewej stronie facet tam grał w Wigrach, więc ma pojęcie, a to że będzie słabiej w ofensywie to już nic na to nie poradzisz
