Pepinho napisał(a):

|
Generalnie to dziwię się że zarząd stawia przed tą ekipą wyższe cele nż w zeszłym sezonie. Brak skuteczności = brakiem umiejętności. Po sezonie dojdzie według mnie do licznych zmian również w zarządzie jeżeli drużyna co jest pewne nie zrealizuje celów.
|
Mam też nadzieję, że spadniecie z ligi a Wasz zbawca zwolni w końcu Probierza.
Merkury, oddaj moje 100 milionów!