Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6656
Stary 28.01.2018, 00:03
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Generalnie to dziwię się że zarząd stawia przed tą ekipą wyższe cele nż w zeszłym sezonie. Brak skuteczności = brakiem umiejętności. Po sezonie dojdzie według mnie do licznych zmian również w zarządzie jeżeli drużyna co jest pewne nie zrealizuje celów.
A jak do zmian nie dojdzie to 100 razy napiszesz na forum "Nie mialem racji piszac 27 stycznia 2018 roku o 23:54 bzdury"
Odpowiedz cytując