Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6654
Stary 27.01.2018, 23:36
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
A ja się nie zgadzam co do Bartkowskiego na lewej obronie. Podobnie jak Jędrzejczyk w kadrze. Brak lewej nogi jednak dyskwalifikuje go przy rozegraniu. Bardzo wolne i łatwe do rozpracowania te przełożenia piłki na prawą nogę.
Mozna sie sprzeczac. Moim zdaniem fajnie sie podlaczal pod akcje, dobrze wchodzil kilka razy w pole karne i jednoczesnie z jego strony nie bylo jakiegos wielkiego zagrozenia.
Zebysmy sie zrozumieli. Jako zmiennik dla Sadloka imho jest wystarczajacy na chwile obecna. Bo ile tych meczow zagra? 3-4 do 6 w roku? Kiedy Sadlok zlapie kartki, albo drobny uraz albo bedzie chcial mu trener dac odpoczac?
Sytuacja zmieni sie jesli bysmy grali w pucharach, ale do tego czasu Bartkowski tez sie moze rozwinac.
Odpowiedz cytując