teo napisał(a):

Na YT masz dostepny mecz w calosci.
Generalnie przewaga w posiadania baaardzo duza. Duzo krotkich podan, sporo gry z pierwszej pilki przy bramce rywala i wtedy robilo sie groznie. Sa pomysly na rozegranie stalych fragmentow gry.
Mielismy z 7 sytuacji bramkowych. Rywale dwie plus jeden strzal z dystansu zablokowany.
Znakomity mecz Halilovica. Super gra z pierwszej pilki, gdyby byla lepsza skutecznosc to mialby 3 asysty. Oprocz tego trzy strzaly, jeden celny, jeden tuz obok i trzeci nieudany. I bronic sie nauczyl, w pare tygodni... Cuda panie! 
Carlitos widac, ze dobrze sie czuje w tej taktyce. Imaz nieco gorzej.
Perez jak perez... 15 minuty gry, trzy kontakty z pilka i trzy straty.
Palcic. Bardzo pozytywnie, choc czasem spoznial. Ale sporo potrafi, dobry drybling, dobre czucie gry.
Cywka w srodku pozytywnie, ale widac ze pewnego poziomu nie przeskoczy.
Balaniuk dwie setki zero bramek mowi wszystko.
Generalnie widac schematy i to ze kazdy wie co ma robic. Dobrze wychodzilismy spod presingu choc jeszcze jest co poprawic i jednoczesnie bardzo dobrze sami presowalismy. Nie bylo sytuacji ze ktos odpuszczal, raczej szli w tempo i nie bylo to takie presowanie dla samego presowania. Duzo pilek odzyskanych dobrym presingiem.
UWAGA!!
Zdazylo sie kilka lag na Carlitosa czy Kolara i byly to bardzo dobre podania stwarzajace zagrozenie. Ale to bylo doslownie 4-5 pilek przez caly mecz i dzieki temu stwarzaly zagrozenie 
A, Bartkowski na lewej stronie to dobry pomysl.
|
W.zasadzie zgadzam się z większością. Dodam, że Palčič miałby asystę, ale Perez z 5 metrów na pusta trafił w poprzeczkę... Bałanyuk mimo wszystko na plus, widać, że ma nosa, dobrze przewiduje boiskowe wydarzenia. Naprawdę ma potencjał, chyba bardziej aktywny niż Kolar.
W pierwszej połowie mieliśmy absolutna kontrolę nad meczem, w drugiej trochę daliśmy i m pograć (nadal widoczna przewaga, ale dopuściliśmy do kilku sytuacji).
Nie wiem na jakim etapie przygotowań są Chińczycy, dlatego najwięcej nam powie sparing z Termalica za tydzień.