mitmichael napisał(a):

To juz wiemy czemu Maczynski odwiedzil naszych w hiszpanii, namawial Feio na przejscie do Legii
|
Jeżeli to prawda, to mógł się zawinąć na początku roku, wraz z przyjściem nowego trenera. Albo niech teraz poczeka do końca sezonu zanim podejmie pracę w Legii. Nieetyczne zawodowo wydaje mi się zachowanie, w którym poznałby założenia taktyczne na rundę, a następnie przed rozpoczęciem gry podjąłby pracę u rywala.