Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6646
Stary 27.01.2018, 20:51
Na YT masz dostepny mecz w calosci.

Generalnie przewaga w posiadania baaardzo duza. Duzo krotkich podan, sporo gry z pierwszej pilki przy bramce rywala i wtedy robilo sie groznie. Sa pomysly na rozegranie stalych fragmentow gry.
Mielismy z 7 sytuacji bramkowych. Rywale dwie plus jeden strzal z dystansu zablokowany.

Znakomity mecz Halilovica. Super gra z pierwszej pilki, gdyby byla lepsza skutecznosc to mialby 3 asysty. Oprocz tego trzy strzaly, jeden celny, jeden tuz obok i trzeci nieudany. I bronic sie nauczyl, w pare tygodni... Cuda panie!
Carlitos widac, ze dobrze sie czuje w tej taktyce. Imaz nieco gorzej.
Perez jak perez... 15 minuty gry, trzy kontakty z pilka i trzy straty.
Palcic. Bardzo pozytywnie, choc czasem spoznial. Ale sporo potrafi, dobry drybling, dobre czucie gry.
Cywka w srodku pozytywnie, ale widac ze pewnego poziomu nie przeskoczy.
Balaniuk dwie setki zero bramek mowi wszystko.

Generalnie widac schematy i to ze kazdy wie co ma robic. Dobrze wychodzilismy spod presingu choc jeszcze jest co poprawic i jednoczesnie bardzo dobrze sami presowalismy. Nie bylo sytuacji ze ktos odpuszczal, raczej szli w tempo i nie bylo to takie presowanie dla samego presowania. Duzo pilek odzyskanych dobrym presingiem.

UWAGA!!
Zdazylo sie kilka lag na Carlitosa czy Kolara i byly to bardzo dobre podania stwarzajace zagrozenie. Ale to bylo doslownie 4-5 pilek przez caly mecz i dzieki temu stwarzaly zagrozenie

A, Bartkowski na lewej stronie to dobry pomysl.
Odpowiedz cytując