|
Mial dobry PR, ale wszelkie sygnały zza kulis wskazywaly że nie ogarnia taktyki i dzieli zawodników.
Może do pracy z młodzieżą się bardziej nadaje. Choc po sytuacji z pluciem slabym byłby dla mnie autorytetem. Pewnie by po tym wyleciał gdyby Kiko potrafil choc dwa zdania po angielsku powiedzieć.
Ciekawe swoją drogą czym podpadł Carrillo w tak krótkim czasie. Może sam chciał odejść?
|