Karherop napisał(a):

|
Bo finanse zawsze dostają po dupie jak nie ma wyników? A zakładanie wyższości stylu nad wynikami mówi samo za siebie.
|
Zapewne, ale przecież rozmawialiśmy o stylu. Przyjmijmy, że w mistrzowskiej gramy Legie w Wwa, a Lech przyjeżdża do nas po 3 porażkach pod rząd (gramy jak sezon temu). Frekwencja 20k. Gramy w spadkowej i jedziemy z resztą, bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy ewentualnie tej grupy nie wygrali. Różnica w nagrodach za 9 i 8/7 miejsce jest znikoma. Ponadto gramy 1 mecz więcej u siebie, jeśli skończymy w górnej połowie 'grupy'(przed podziałem).