Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21157
Stary 26.01.2018, 12:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A myślisz ze Zarzad wraz z klubową księgowa mają podobne zdanie? Krakowska piłka nie "wykarmimy" klubu.

Idę również o zakład, że frekwencja na meczach z Legia/ Lechem w grupie mistrzowskiej będzie większa niż w grupie spadkowej z Termalika i Płockiem. I to bez wzgledu na to jak piękna bedziemy prezentowac grę i jak piękne będą nasze porażki.

Carrillo przychodzi tu osiągnąć wyniki. Ładna gra ma temu pomóc, ale nie jest celem samym w sobie. Nie w naszych realiach.
Czemu w czysto teoretyczną rozmowę o stylu wmieszałeś finanse?
Odpowiedz cytując