|
Zacznę od końca jeśli sprawa jest w sądzie mamy spór. Do wydania wyroku nie ma winy.
Tak w umowie sprzedaży powinien być określony sąd, czy jest Polski, nie dziwił bym się gdyby nie był. Dlaczego, bo większość kontraktów włoskich z jakimi miałem do czynienia miała zapis o sądzie ichnich, wynika to z tego, że oni doskonale od początku wiedzą, że będzie poślizg. Pewnik który musisz wkalkulować. Taki kraj i region(PIGS)
|