MB1906 napisał(a):

Te terminy we Wloszech? ))
Miesiac po nikt przy zdrowych zmyslach by dymu nie robil. Nie wiemy tak naprawde co klub robi/zrobil.
W Marcu sie wszystko okaze. Skoro klub byl w stanie czekac tyle czasu to 2 miesiace go nie zbawi.
Dodatkowo sad w tek kwesti przed Marcem dzialal by na korzyc Wlochow bo...naleznosci staly by sie sporne.
W mojej ocenie do konca marca wszelkie prezenie muskolow to tylko takie pokazywanie kto ma dluzszego bo znajac specyfike Wloch stana okoniem i sie dopiero zacznie droga przez meke.
|
Nie mialem sytuacji egzekucji naleznosci z podmiotow zagranicznych.
Wiec jesli jest ktos kto ma "glebsza" wiedze niech mnie poprawi.
O ile sie nie myle, to w kontrakcie dwustronnym, a takim jest sprzedaz zawodnika, czy jakiekolwiek innej umowie, strony wskazuja sad, ktory bedzie rozpatrywal ewentualne spory zwiazane z ta umowa. Nie sadze, aby Wisla zgodzila sie na sad wloski.
Wobec tego sprawa toczylaby sie przed polskim sadem, wedlug polskiego prawa.
Pozniej prawomocny wyrok bylby przekazany do egzekucji ichniejszym komornikom.
I naleznosc nie bylaby sporna.
Tutaj nie ma okolicznosci lagodzacych, nie ma po stronie Wisly zadnej winy czy zaniedban, ktore moglyby dzialac na korzysc Wlochow, w takim sensie, ze mogliby sie na te okolicznosci powolywac jako usprawiedliwienie dla nieplacenia.
Wiec sprawa zakonczylaby sie na jeden rozprawie.