|
Catania nie tak szybko zbankrutowala, bo caly proces trwał ponad rok od momentu transfeu Chrapka.
Nie twierdze, że z Genoa (jak to odmienić?) będzie tak samo (nawet tak nie zakładam) ale po prostu wątpię że Wisla odzyska całą kasę w marcu. Włosi to kombinatorzy.
|