Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24552
Stary 26.01.2018, 11:22
Chrapek to kwestia, ze klub zbankrutowal. Inny casus.
Tutaj trzeba brac pod uwage specyfike Wloch. Nie tylko pod wzgledem pilkarskim.

Z grubej rury tzn? bo to tylko ladnie brzmi, ale najpierw wezwania pozniej sad to trwa.

Licencje moga dostac warunkowo jesli wobec dlugu nastapi porozumienie a tu Wisla musiala by sie zgodzic.
Odpowiedz cytując