Chrapek to kwestia, ze klub zbankrutowal. Inny casus.
Tutaj trzeba brac pod uwage specyfike Wloch. Nie tylko pod wzgledem pilkarskim.
Z grubej rury tzn?

bo to tylko ladnie brzmi, ale najpierw wezwania pozniej sad to trwa.
Licencje moga dostac warunkowo jesli wobec dlugu nastapi porozumienie a tu Wisla musiala by sie zgodzic.