MB1906 napisał(a):

Po co isc na wojenna sciezke skoro do Marca MUSZA zaplacic(licencja). Wojenna sciezka to papierologia i czas > 2 miesiecy.
Celem jest utrzymac cala kadre ale priorytet powinny miec nawartosciowsze jej czesci tj Carlitos.
|
Spłaca część, wykażą dobrą wolę i tyle. Dostana warunkowa licencje. Ruch przez 10 lat placil jak chcial w PL i uchodzilo im to na sucho. To może się wcale nie skończyć w marcu. Niestety. W przypadku Chrapka bylo bardzo podobnie i do dzisiaj części kasy nie odzyskalismy.