Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24549
Stary 26.01.2018, 10:44
Po co isc na wojenna sciezke skoro do Marca MUSZA zaplacic(licencja). Wojenna sciezka to papierologia i czas > 2 miesiecy.

Celem jest utrzymac cala kadre ale priorytet powinny miec nawartosciowsze jej czesci tj Carlitos.
Odpowiedz cytując