|
Celem jest utrzymac cala kadre, Carlitos nie ma najwyzszego kontraktu.
Poza tym zawodnicy doskonale wiedza, ze problemy z plynnoscia sa z winy braku wplat za Brleka. Gdyby transfer byl realizowany jak nalezy takze im pieniadze bylyby przelewane.
Dziwi mnie tylko, ze klub nie idzie na wojenna sciezke z Wlochami.
|