Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24547
Stary 26.01.2018, 10:32
teo napisał(a):Wyświetl post
A jakby Imaz, Sadlok, Arsenic czy inni odeszli za darmo to nie byloby problemu?

Tamten post jest z lekka glupi. Klub wisi wszystkim proporcjonalnie tak samo... czyli kazdemu za 2 msc bez znaczenia czy sie nazywa Carlitos, Glowacki, Malecki, czy pudel. Przepraszam Perez.
Jeżeli tak jest jak mówisz to moim zdaniem jest to trochę niepoważne. To trochę brutalne ale tez naturalne ze każda organizacja dba najbardziej o najlepszych pracowników tych którzy potrafią wygenerować wartość dodana. A w przypadku klubów piłkarskich to już mega istotne.

To naturalne ze Carlos może koniecznie mieć max 2 miesięczne zaległości a przykładowo Perez czy Bogus mogą mieć trochę większe bo nie ma tutaj zagrożenia ze rozwiążą umowy. Jeżeli tak nie jest to jest to zwykła naiwność bo wiadomo ze przykładowa Legla będzie kusić Carlosa a nie Buchalika.

Podobnie robi Lechia która mając spore zaległości spłacała zawsze Wolskiego bo inaczej by rozwiązał i poszedł do Warszawy.
Odpowiedz cytując