|
A jakby Imaz, Sadlok, Arsenic czy inni odeszli za darmo to nie byloby problemu?
Tamten post jest z lekka glupi. Klub wisi wszystkim proporcjonalnie tak samo... czyli kazdemu za 2 msc bez znaczenia czy sie nazywa Carlitos, Glowacki, Malecki, czy pudel. Przepraszam Perez.
|