Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24546
Stary 26.01.2018, 10:22
A jakby Imaz, Sadlok, Arsenic czy inni odeszli za darmo to nie byloby problemu?

Tamten post jest z lekka glupi. Klub wisi wszystkim proporcjonalnie tak samo... czyli kazdemu za 2 msc bez znaczenia czy sie nazywa Carlitos, Glowacki, Malecki, czy pudel. Przepraszam Perez.
Odpowiedz cytując