Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36678
Stary 26.01.2018, 09:20
Ok proste pytanie w takim razie. Wolisz zeby WIG prosperowal dobrze i szedl w gore, czy zeby prosperowal zle i spadal?